Přeskočit na obsah

Krásné nečekané 4. místo ve florbale mladších dívek

Dne 25. 10. 2022 se naše děvčata ve velmi malém počtu vydala do Kadaně na turnaj. Hrálo se v počtu 5+1 a my měli jen jedno děvče na střídání. Děvčata čekalo celkem 5 zápasů po dvanácti minutách. 1. zápas jsme si vedli skvěle a soupeřky jsme přehrávali, góly jsme také dávali, ale nakonec nám nejlepší střelkyně turnaje nasázela 4 góly a radost ze hry lehce pominula. Skóre 3:4 (střelkyně – Dorka 2x a Adéla) se Školní Kadaň bylo lehkým zklamáním. Děvčata hrála nečekaně velmi dobře. Vůbec jsme nečekali, že budeme hrát takto bojovně a dobře.

Ve druhém zápase jsme porazili ZŠ Na Podlesí Kadaň 3:1 (střelkyně – Dorka 2x a Karolína). Ve 3. zápase jsme nečekaně potrápili vítězky turnaje a konečné skóre bylo 0:0. Šli jsme se prát o „cenné“ kovy, ale únava byla na našich hráčkách už znát, protože vůbec nestřídaly. Prohra 1:2 (střelkyně – Karolína) s Gymnáziem Kadaň nás stála bronzové medaile. Poslední zápas jsme již nechali hrát naši jedinou náhradnici, aby si atmosféru turnaje také pořádně vyzkoušela. A vůbec nehrála špatně, ba naopak. Díky její dravosti a dokonalé nahrávce na hokejku Dorky jsme v závěru proti „nejslabšímu“ soupeři srovnali stav na konečných 1:1.

Holky, děkujeme

Hráčky ZŠ a MŠ Perštejn:

Dorka Kubová, Karolína Chlumská, Adéla Nečasová, Lena Zeis, Lenka Hodboďová, Klára Štillerová a naše vynikající

brankářka Herta Hudáková.

fotogalerie