Přeskočit na obsah

Logická olympiáda 2022

Jedno přísloví praví, že „myšlení bolí“.
Přesto se v září opět našlo v naší škole a školce celkem 14 odvážlivců, kteří se přemýšlet nebojí. Přihlásili se do Logické olympiády 2022 a v průběhu října v různých termínech plnili v počítačových učebnách ty nejroztodivnější logické hádanky. Hádanky a úkoly to byly náročné, přesto naši šikulové a naše šikulky ostudu Perštejnu neudělali. Sice jsme si vždy museli na vyhodnocení pár dní počkat, ale o to překvapivější pak výsledky byly.

Nejlepší výsledek 77,85 získal Martin Krčma z 9. třídy. Druhého nejlepšího výsledku dosáhla Simona Chocholáčková z 2. třídy, kdy získala hodnocení 67,28. Třetí nejlepší výsledek 63,13 se ukázal u Johany Skálové ze 4. třídy. Kompletní výsledky za školu najdete v příloze.

Za své menší či větší úspěchy byli dnes všichni odměněni malou pozorností. Ještě jednou děkuji všem za chuť se zapojit, reprezentaci naší malé školy a těším se příští rok zase v říjnu na soutěženou.

P. S. Že nevíte, co je to za čísla? Znamenají, kolik procent ze všech českých účastníků v dané věkové kategorii úspěšně vyluštilo méně než naši chytrolíni. 😉