Přeskočit na obsah

Světýlkový průvod

Jestli jste měli pocit, že si v pondělí 31.11. v Perštejně dali sraz všichni duchové a čarodějnice ze širokého okolí, tak máte pravdu. Byl totiž Halloween a to si u nás vždycky posvítíme lampionky na všechny kouty. Letos se nás sešlo víc než obvykle. Obešli jsme Perštejn, prohlédli si skvělou strašidelnou šou v podání rodiny Nezbedů, Nečasů a Havránků, zastrašili si v Pivovaru Chalupník (mockrát děkujeme za sladké občerstvení), obdivovali umělecky vyřezané dýně u Huráňů. Duchařskou atmosféru umocniliy i dýně ze školní soutěže ve velké budově (9 soutěžních dýní) i v přístavbě (dokonce 21 dýní!!). Prostě jsme si to zase užili. Mockrát děkujeme všem účastníkům, byli jste skvělí. A teď už hurá trénovat koledy a péct perníčky, Advent se blíží!!

fotogalerie