Warning: unlink(/web/htdocs6/zsperstejncz/home/www/wp-content/plugins/wp-scss/cache/footer.css): No such file or directory in /web/htdocs6/zsperstejncz/home/www/wp-content/plugins/wp-scss/class/class-wp-scss.php on line 108

Warning: unlink(/web/htdocs6/zsperstejncz/home/www/wp-content/plugins/wp-scss/cache/home.css): No such file or directory in /web/htdocs6/zsperstejncz/home/www/wp-content/plugins/wp-scss/class/class-wp-scss.php on line 108

Warning: unlink(/web/htdocs6/zsperstejncz/home/www/wp-content/plugins/wp-scss/cache/other.css): No such file or directory in /web/htdocs6/zsperstejncz/home/www/wp-content/plugins/wp-scss/class/class-wp-scss.php on line 108
Biatlon – Základní škola a Mateřská škola Perštejn
Přeskočit na obsah

Biatlon

Úspěchy našich biatlonistů

Žáci naší školy, kteří navštěvují biatlonový kroužek pod vedením pana Jiřího Mazance, se tento víkend zúčastnili biatlonových závodů v Plzni – Liticích, odkud si odvezli krásná umístění.

V kategorii žáci vybojovala Johanka Skálová zlatou medaili ve sprintu a Jakub Mazanec si odvezl stříbro z vytrvalostního závodu. Oba dva se také tímto výkonem kvalifikovali na mistrovství republiky. Za přípravku získala Anetka Mazancová bronz z vytrvalostního závodu a Zbyněk Slivoň si odvezl bronz z vytrvalostního závodu i ze sprintu.

Velmi kvalitní výkon podali rovněž naši další reprezentanti Matěj a Majka Novákovi, Valinka Valtrová, Ondra Krejza a Nelinka Rathouská.

Všem sportovcům moc gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů v nadcházející sezoně.

Úspěchy našich biatlonistů – admin – album na Rajčeti (idnes.cz)