Přeskočit na obsah

Adaptační kurz 8. třídy

Dne 9. 10. – 13. 10. žáci 8. třídy vyrazili na výlet do Deštné v Orlických horách.
První den jsem nikam nešli, ale den následující jsme měli bojovku po skupinkách, ve kterých jsme museli plnit úkoly. Ve středu jsme měli výlet na rozhlednu a ve čtvrtek jsme šli do lanového parku.
Mně se líbilo nejvíc úterý, protože jsme dělali hlouposti. Středa byla taky Super. Čtvrtek byl skvělý, protože jsme byli v lanovém parku. Nejhorší byla cesta zpět.

Jan Hodboď

.

Ve dnech 9-13. 10. se v Orlických horách konal adaptační kurz pro 8 třídu. Jela s námi paní učitelka Konopková a paní učitelka Šímová. Měli jsme skvělý program na celý týden. Byli jsme na rozhledně Velká Deštná na lanovém centru a minigolfu a na různých procházkách. Poslední den nás vzali paní učitelky ke stánku s trdelníkem. Myslím si, že jsme si to všichni moc užili a někteří jsme se i více sblížili. Byli jsme celkem hodní. A paním učitelkám se to také určitě líbilo. Jela bych rozhodně znovu.

Kateřina Bayerlová