Blíží se konec prázdnin……

… a s ním začátek nového školního roku. Sice si ještě užíváme, ale pár informací před začátkem určitě neuškodí.

Ve škole se potkáme 4. září před osmou hodinou u vchodu do školy. Jako tradičně přivítáme prvňáčky na školních schodech a poté se rozejdeme do tříd. Prvňáčkům první školní den skončí v 9 hodin, my ostatní spolu strávíme čas do 11.30. Nezapomeňte proto přezůvky, blok, psací potřeby, svačinu a třeba i zámeček na skříňku. Od úterý už se učíme podle rozvrhu, jen prvňáčci ještě mají školu kratší – do 10 hodin. Odpolední výuku nám v prvním školním týdnu pan ředitel odpustil. Od středy už i naši nejmladší stráví ve škole 4 vyučovací hodiny.

Seznam sešitů a pomůcek každý z Vás obdržel od svého třídního na konci školního roku. Pokud byly prázdniny příliš dlouhé a seznam se „ztratil“, poproste kamarády, nebo se v posledním prázdninovém týdnu obraťte na své třídní přes systém skolaonline. Seznam pomůcek pro prvňáčky je o odkaz níže.

Nezapomeňte na obědy v naší školní jídelně  – vyzvedněte si včas přihlášku a zaplaťte na září – obojí je možné v týdnu od 28.8. vždy od 8 do 13 hodin u paní Ondráčkové.

A hlavně si užijte sluníčka a teplíčka posledních prázdninových dní, ať máte sílu na 10 školních měsíců.

Komentáře nejsou povoleny.

Komentáře jsou vypnuté.

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory