Nový školní rok úspěšně zahájen

Počasí nám přálo (i když ranní zima hlásila, že už se blíží podzim), takže jsme mohli již tradičně přivítat naše prvňáčky na schodech, pořádně si je prohlédnout a seznámit se s jejich plány do budoucna. Paní učitelka Drugdová předala šerpy 13 novým žáčkům naší školy a 135 těch starších spolu s rodiči a babičkami jim zatleskalo. Poté pan ředitel představil posily pedagogického sboru – paní zástupkyni ředitele Mgr. Hniličkovou, paní angličtinářku Gvoždiákovou, která „zaskakuje“ za paní učitelku Blehovou, momentálně na mateřské dovolené. A také novou asistentku pedagoga paní Peřinovou. Pan starosta nám popřál hodně pohody a už jsme vyrazili do tříd, abychom ten školní rok zahájili tak, jak se má. Tak hodně sil, učitelům, žákům i rodičům a ať nám to rychle a bez problémů uteče!

více fotek v galerii

Komentáře nejsou povoleny.

Komentáře jsou vypnuté.

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory