Už jezdíme – lyžák, den 2.

Noc proběhla v poklidu, ráno také, snídaně výborná – každý si vybral, na co měl chuť. Jen počasí bylo nevlídné – mlha, mrholení, fičák…. Krušné hory ukázaly svou pravou tvář, ale nám o nevadilo. Lyžaři i snowboarďáci, začátečníci i pokročilí, všichni vyrazili na svah  a vedli si znamenitě. Odpoledne už všichni jezdili na vleku,začátečníci zvládali obloučky. Lachtani začátečníci zvládli obloučky na obě strany a zítra zkusí i vlek. Pěšáci si obešli malouJežíškovu cestu a odpoledne ochutnali obrklobásu v Krmelci. Zdravotnice zatím nemá žádnou práci. Jídlo skvělé, děti hodné, prostě paráda.

Komentáře nejsou povoleny.

Komentáře jsou vypnuté.

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory