Lyžařský kurz, den 3. větrný

Ráno nás neprobudilo sluníčko, ale mlha, že by se dala krájet, a pořádný vítr. Perštejňané jsou ale národ otužilý, takže po vydatné snídani opět vyrazili na svah a zase to bylo o kousek lepší. Další skupiny si zkusily pořádné sjezdovky Neklidu. Pěšáci si obešli Neklid a po dobrém guláši zamířili dokonce do zahraničí, do Oberwiesenthalu. Odpoledne také poprvé ( a jestli nenasněží, tak i naposledy) vyrazili do akce běžkaři. Zatím máme pořád čisté konto, co se týká úrazů, i když sem tam nějaká modřina či puchýř již musely být ošetřeny. Večerní diskotéka utužila vztahy a noc byla opět poklidná, až na ten vichr za okny…

Komentáře nejsou povoleny.

Komentáře jsou vypnuté.

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory