Lyžařský den 5. – upršený

V úterý jsme se namlsali, ve středu se Krušné hory ukázaly zas v plné síle – mlha, déšť se sněhem a silný vítr. Počasí jen pro silné nátury. Což my naštěstí jsme, takže svah byl náš (a opravdu jen náš – ostatní lyžaři to raději zabalili). I když odpoledne to zabalila i velká číst Perštejňanů a lyžaři i snowboardisti se připojili k pěšákům na cestu ke Krmelci, kde jsme si dodali sílu a dobru náladu klobásou a horkou čokoládou. Ale ne všichni, dvacítka statečných  pilovala techniku sjezdu až do večera. Večerní rozlučková diskotéka mnohé potěšila, ale zřejmě došlo ke zlomení několika srdcí, neboť slzy se místy jen řinuly. Zítra nás čeká balení a vyklízení, poslední pochod na svah a ve 2 hodiny odjezd domů. V Perštejně nás čekejte kolem půl třetí.

Komentáře nejsou povoleny.

Komentáře jsou vypnuté.

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory