DVA NAŠI STUDENTI BUDOU BOJOVAT V OKRESNÍM KOLE ANGLICKÉ OLYMPIÁDY

Dva dny před odjezdem na lyžák soupeřili naši žáci od šesté do deváté třídy ve školním kole anglické olympiády. Snažili jsme se držet hesla, že olympiáda má prověřit nadstandardní znalosti našich dětí, a tak jsme z lavic několikrát slyšeli, že „je to fakt těžký“. Bylo. Ale i tak výsledky ukázaly, že angličtina děti baví i mimo školu, protože některé jejich znalosti překračovaly rámec běžného učiva.

Soutěžilo se ve 2 kategoriích: v té první bojovali o prvenství šesťáci a sedmáci a vítězství si nakonec s přehledem a náskokem 12 bodů na druhou v pořadí odnesl Míša Richter ze šesté třídy s celkovým skóre 30,5 bodu. 
Ve druhé kategorii, která byla určena pro osmáky a deváťáky, od sebe první tři místa dělil vždy jediný bod. Žáci, kteří se umístili na prvních dvou místech, se rozhodli olympiády se nezúčastnit, a tak pojede Anička Hürdlerová z devítky, která získala 29 bodů (a oproti prvnímu tedy ztratila pouze 2 body).
 
S Míšou i Aničkou vyrážíme v pátek 16. února na okresní kolo do Klášterce. Držte jim palce!
Komentáře nejsou povoleny.

Komentáře jsou vypnuté.

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory