Začal masopustní rej!

 V pátek 9. února již pojedenácté vyrazil náš tradiční školní masopustní průvod obcí. Nejprve jsme získali svolení od samotného pana starosty a pak již vyrazili na hlasitou obhlídku obce.Myslím, že nás muselo být slyšet až v Klášterci! V průvodu se objevily masky tradiční (svatba, vojáci, řemeslníci, smrtka s kosou), pohádkové postavičky, zvířátka, skupina čarodějnic a strašidýlek a celý regiment vojáků, ale i masky překvapivé, např. strom, robot či postava ze hry Minecraft. Máme děti s bujnou fantazií a moc šikovné maminky. A moc všem děkujeme. Děkujeme také Pivovaru Chalupník za tradičně výborné občerstvení. A zveme všechny na Masopust obecní, který proběhne v sobotu 17.2. 

Jak bylo veselo, posuďte z fotografií

Komentáře nejsou povoleny.

Komentáře jsou vypnuté.

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory