ANGLIČTINÁŘI NA OKRESE UKÁZALI NAŠI ŠKOLU V DOBRÉM SVĚTLE

V pátek 16. února jsme se vydali s Míšou Richterem a Aničkou Hürdlerovou na okresní kolo anglické olympiády. To se konalo v Klášterci nad Ohří a sjelo se tam přes šest desítek dětí z celého okresu. Konkurence byla letos obrovská – v prvních dvou částech bylo možné získat celkem 46 bodů. Míša Richter ze šesté třídy získal 42 bodů

a bohužel ani takový skvělý výsledek nestačil na postup do ústního kola. I pro Aničku Hürdlerovou, která soutěžila v kategorii 8. a 9. tříd, bohužel olympiáda skončila před ústním kolem. Bylo nám to obrovsky líto hlavně kvůli tomu, že věříme, že právě v ústním kole by naše děti teprve naplno mohly ukázat svůj talent a schopnosti. Nicméně pravidla jsou pravidla a někdy nestačí ani úspěšnost 91%. Naši školu ale Anička i Míša ukázali v nejlepších barvách a my jim za to velmi děkujeme!  

 

Komentáře nejsou povoleny.

Komentáře jsou vypnuté.

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory