ZŠ a MŠ Perštejn slaví postup do druhé skupiny v učitelském volejbale

Dne 24. 3. 2018 byl rozehrán 47. ročník volejbalu ke dni učitelům. Naše družstvo ve složení Vlastimil Hendrych, Iveta Hniličková, Helena Konopková, Petra Hamatová, Josef Patík, Iva Drugdová a Karel Kvasnička bojovala ve třetí skupině o co nejlepší výsledek. Moc dobře to nezačalo a naše družstvo proti ZŠ Krátká Klašterec nad Ohří prohrálo 1:2 na sety. Ale pak se náš tým rozehrál k famóznímu výkonu a zvítězil ve všech dalších zápasech s přehledem 2:0. Postupně jsme porazili SWB Chomutov, Gymnázium Chomutov, SŠTGA Chomutov. To naší školu vyneslo na stupeň nejvyšší a za rok „hurá“ do druhé skupiny.

fotografie

Komentáře nejsou povoleny.

Komentáře jsou vypnuté.

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory