6. místo v okresním kolo v basketbale starších chlapců

Dne 26. 3. 2018 starší chlapci bojovali v okresním kole basketbalu základních škol. Hrálo se systémem „každý s každým“. Kluci bojovali s pěti týmy v okrese a délka jednoho zápasu byla 2×6 minut.

Složení staršího družstva: Marek Šípek, Dominik Phung, Lukáš Plecitý, Ondřej Holubička a Jan Hudák (základní pětka), Martin Foit, Marek Surý, Rostislav Čečrdle a Zbyněk Marschalek (náhradníci).

Po slavnostním zahájení se rozběhly boje o okresního přeborníka. Bohužel, my jsme tak vysoké ambice neměli.

V prvním zápase jsme nastoupili proti budoucím okresním přeborníkům ze ZŠ Školní Chomutov (prohra 10:2 náš koš vstřelil Jan Hudák), druhý zápas proti ZŠ Zahradní Chomutov (remíza 6:6, střelci: Dominik Phung, Ondřej Holubička a Jan Hudák). Třetí zápas = naše nejvyšší prohra 5:16 proti ZŠ Krušnohorská Jirkov (střelci Marek Šípek 3 body a Martin Foit 2 body). Předposlední zápas prohra 1:5 se ZŠ Písečná Chomutov, náš bod dal Dominik Phung z trestného hodu. Poslední zápas s druhým v okresním turnaji, ZŠ Hornická Chomutov, opět prohra 4:5 (střelci Dominik Phung a Jan Hudák). Kluci se snažili, ale bohužel moc vlastních ztrát balónu, špatné doskakování a slabší střelba měly za následek pouze 6. místo v okresním kole basketbalového turnaje.

více se dozvíte z fotek

Komentáře nejsou povoleny.

Komentáře jsou vypnuté.

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory