Jarní běhání v Kadani

Dne 10. 4. 2018 se zúčastnili naši žáci, jako každý rok, Jarního kadaňského běhání. Žáci byli rozděleni do šesti věkových kategorií a běželi tratě dlouhé od 400 metrů (nejmladší) až po 1500 metrů (nejstarší). Největšího úspěchu jsme dosáhli ve věkové kategorii 2009-2010, kde Kateřina Konopková obsadila 1. místo. Na další medailové umístění
dosáhl Michal Krčma, který ve stejné věkové kategorii obsadil 3. místo. Bronzovou medaili získal v nejmladší věkové kategorii 2011 a mladší Alan Bernard Patrovský. Bohužel jen tři medaile, malý ustup ze slávy perštejnských žáků. Doufejme, že příští rok bude lepší a žáci naší školy se ve větším počtu objeví na stupních vítězů.

Všem děkujeme za vzornou reprezentaci.

Komentáře nejsou povoleny.

Komentáře jsou vypnuté.

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory