Pohár rozhlasu v atletice

Dne 9. 5. 2018 proběhlo v Chomutově okresní kolo Poháru Rozhlasu mladších žáků. Naši chlapci i děvčata, značně oslabeni marodkou, nestačili na větší školy v okrese. Bohužel obsadili až 9. a 10. místo. Všem závodníkům děkujeme za obrovskou vůli a snahu o osobní maxima. Naši žáci závodili s o 2 – 3 roky staršími konkurenty.

Dne 10. 5. 2018 proběhlo v Chomutově okresní kolo Poháru Rozhlasu starších žáků. Chlapecké družstvo jsme bohužel pro neochotu některých žáků účastnit se těchto závodů nebyli schopni postavit.

Děvčata ale ráda jela na tuto krásnou atletickou soutěž. Předvedla velmi dobré výkony, které letos stačily s konečným bodovým ziskem 4446 bodů jen na 8. místo. Ztráta na třetí pouhých 489 bodů. V sezoně 2017 by jim tento výkon stačil s přehledem na 2. místo mezi školami okresu Chomutov.

Výsledky najdete na www.atletika.cz

Složení mladších dívek:

Lenka Voglová, Herta Hudáková, Denisa Plecitá, Kateřina Konopková a Natka Kothánková, která se při rozcvičení zranila a ke startům nenastoupila.

Mladší chlapci:

Dominik Černý, Kristián Nechutný, Adam Rejmann, Matyáš Vávra, Aleš Zavadil, Jiří Zavadil a Jakub Zuth

Starší děvčata:

Eliška Surá, Leona Hladíková, Julie Hürdlerová, Karolína Nováková, Veronika Kaňková, Pavla Čechová, Klára Zavadilová a Markéta Luncarová

Komentáře nejsou povoleny.

Komentáře jsou vypnuté.

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory