SEDMÁCI MALUJÍ JAKO MICHELANGELO. SKORO.

Při poslední hodině výtvarky si naši sedmáci zkusili, jaké to je malovat v netradiční poloze. Dnes už sice víme, že Michelangelo při práci v Sixtinské kapli stál a ty 4 roky v podstatě pracoval s hlavou zvrácenou vzad, nicméně my jsme s ohledem na křehkost tělesných koster našich dětí zvolili raději pozici ležmo. Inspirací pro téma, které v této superpohodlné pozici sedmáci ztvárnili, se stalo osudové setkání – tedy takové setkání, které pro ně bylo nějak významné, zvláštní nebo netypické (stejně jako známé stvoření Adama v oné Sixtinské kapli). Nebudeme nic předstírat – byla to docela prča.

fotogalerie

Komentáře nejsou povoleny.

Komentáře jsou vypnuté.

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory