Mladí umělci ve Vendelínovi

Poslední červnové odpoledne patřilo hudbě. Dostaveníčko si totiž dali v našem kostele sv. Vendelína mladí umělci, kteří navštěvují kláštereckou ZUŠ a bydlí v Perštejně či okolí. Své umění ve hře na klavír, flétnu, cello, violu, saxofon a ve zpěvu předvedli tito mladí hudebníci z naší školy: Jasmínka a Marianka Šestákovy, Lena Zeiss, Amálka Štechová, Lukáš Majer, Janička Nováková, Natálka Srbecká, Leonka Hladíková a Anička Hürdlerová. Na pódiu se předvedli ještě někteří další, kteří naši školu zatím ještě, nebo už nenavštěvují. A samozřejmě paní učitelky a páni učitelé, hlavně naše bývalá žákyně Zuzka Zadinová a paní zástupkyně Martina Švandrlíková, kterým moc děkujeme za hudební zážitek.

Komentáře nejsou povoleny.

Komentáře jsou vypnuté.

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory