Pondělní pozdrav z přírody

Jsme za polovinou, čtyři noci jsou za námi a tři nás ještě čekají. Po ranních švédských stolech, úklidu chatek a pokojů jsme vyrazili do nejbližší vsi na malé nákupy. Navštívili jsme zdejší malebný obchůdek s vitrážemi, kde jsme si udělali radost. Pak hurá na nanuky, sušenky, bonbóny…😊😊😊Až odpoledne nám začalo pršet, přesto děti dál putovaly po stopách Harryho Pottera. Odpolední program je plný pohybu a večer dětem nedělá problém usnout. Ne jako druhý den, kdy první vlaštovky vylétly už ve 4 hodiny ráno. Dnes už všechny musíme „tahat“ z postýlek😊Přejeme Vám hezké dny a zítra se zase ozveme.

a pondělní fotky

Komentáře nejsou povoleny.

Komentáře jsou vypnuté.

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory