ČASOVÉ SCHRÁNKY PO 8 MĚSÍCÍCH VYKOPÁNY

Vloni v říjnu jsme s velkou slávou zakopali do perštejnských lesů časové schránky, které si sedmáci, osmáci a deváťáci připravili. Minulý týden jsme je s ještě větší slávou vykopali a hlavně otevřeli. Pobyt v zemi působil na každou časovou schránku trochu jinak – schránka deváťáků nezažila absolutně žádnou újmu, osmáci našli trochu plísně pod víkem a sedmáci našli přímo ve schránce hlínu (asi důsledek neopatrného vykopávání). 

 
Po otevření časových schránek jsme si přečetli dopisy, které jsme si v říjnu napsali pro své budoucí já a byla to poměrně zábava. Někteří zapomněli, že si vůbec dopis psali, někteří zapomněli, co si v něm napsali, a většina z nich bilancovala, jestli se jim během roku podařilo dosáhnout toho, o čem v dopisech psali, že by chtěli zvládnout. Fotografie, které jsme v říjnu pořídili a které jsme vytisknuté do časové schránky také vložili jako důkaz stárnutí a změny, nás také pobavily – ani jsme si nepamatovali, kolik holek změnilo barvu nebo délku vlasů, kdo vyrostl a naopak kdo zůstal naprosto stejný. V září začínáme nanovo.
Komentáře nejsou povoleny.

Komentáře jsou vypnuté.

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory