Páťáci na kolech

Vzhledem k našemu malému počtu😊jsme se ve čtvrtek 21.06.2018 mohli vydat na malý cyklovýlet do Klášterce nad Ohří. Jelikož děti byly báječné a cesta nám svištěla pod koly, dorazili jsme do Klášterce vcelku brzy. První zmrzlinová zastávka byla ještě zavřená, a tak jsme to prodloužili ke kavárně Korek, kde jsme byli mezi prvními ranními hosty😊Každý z nás si na něčem pochutnal a v lehčím tempu jsme se vrátili zpátky. Sluníčko v zádech nás donutilo k malému osvěžení nohou v řece, což jsme všichni ocenili. Výlet byl báječný, děti byly nejlepší😊a my jsme si krásně zkrátili poslední dny, které nám zbývají do prázdnin.

Komentáře nejsou povoleny.

Komentáře jsou vypnuté.

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory