Šesťáci na dračí lodi

Ve středu 27. června jsme využili pozvání a usedli do dračí lodě v Kadani. Ke kormidlu se postavil Vojta, několikanásobný mistr světa, a tak jízda proběhla hladce. Ne že bychom mohli hned na závody, ale posledních 200 metrů už jsme jeli jako zkušení „dračáci“ a parádně to frčelo. Ale je to dřina, to vám všichni potvrdí! Kdo zrovna nepádloval na velké lodi, zkoušel své umění v kajaku a na paddleboardu. A nakonec jsme všichni naskákali do řeky.

Moc děkujeme kapitánce Evě a Vojtovi, že se nám celé dopoledne věnovali. Dále paní Bobkové a panu Pejchalovi za dopravu tam a zpět. A paní Bobkové podruhé – zachránila nám život mraženou svačinkou. Protože se nám na loděnici líbilo a pádlování ještě víc, tak doufáme, že se sem na podzim vrátíme a na jaře že potrénujem na závody Kadaňský drak a že je taky vyhrajeme!!!!

A takhle nám to šlo a slušelo

Komentáře nejsou povoleny.

Komentáře jsou vypnuté.

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory