Ahoj, prázdniny!

Milí rodiče, milí žáci,

tak jsme to zvládli! Těch 10 měsíců, které se v září zdály nekonečné, utekly jako voda a dnes jsme se opět sešli na schodech. A zase jsme s pomocí pana starosty šerpovali, jenže dnes to bylo trošku smutné – loučili jsme se s našimi deváťáky. Byla to parta živá, někdy až moc, ale mohu říct, že do světa posíláme 20 úžasných lidiček plných nápadů, nadšení a připravených změnit svět k lepšímu. Bude se nám stýskat…

My ostatní se doufám ve zdraví a pohodě sejdeme 3. září, abychom přivítali dvacítku nových spolužáků, zatím úplně malinkých a čistých. Snad se jim bude u nás líbit.

Děkujeme Vám všem za to, jak jsme letošní školní rok, ne úplně jednoduchý, zvládli. Odpočiňte si, naberte energii, poznejte nová místa, získejte nové kamarády i zkušenosti, prostě užijte si všichni prázdnin všemi smysly na 150 procent. Ať si máme v září o čem povídat!!!

 

Komentáře nejsou povoleny.

Komentáře jsou vypnuté.

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory