OBRÁZKY Z PERŠTEJNA CELÉ PRÁZDNINY NA VÝSTAVĚ V KADANI

Naše zlatá kaplička (aka Národní divadlo v Praze) letos slaví 150 let od svého založení a naši sedmáci se zúčastnili výtvarné soutěže, ve které přemýšleli třeba nad tím, jak bude vypadat Národní divadlo za dalších 150 let, jak vypadá jeviště z pohledu diváka nebo naopak herce, nebo jak vystihnout podstatu některých žánrů. Na výstavě, která je až do

konce srpna k vidění 24 hodin denně 7 dní v týdnů v Galerii pod širým nebem v Kadani na Studentském náměstí (https://goo.gl/a3Z6ta) jsou nakonec k vidění 2 práce z Perštejna, a to Verči a Elišky Káchových! Holky se sice neumístily na hodnocených příčkách, nicméně už to, že jejich obrázky jsou vystavené, je pro nás velká radost. GRATULUJEME! 

 

 

 

Komentáře nejsou povoleny.

Komentáře jsou vypnuté.

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory