Přeskočit na obsah

Naše kronika do r. 2018

Divadlo Letadlo ve školce

V novém roce jsme začali pěkně zvesela . Přijelo divadlo Letadlo s pohádkou o čtyřech ročních obdobích. Děti se proměnily na sněhuláky, sněhové vločky, soutěžily v oblékání a měli jsme dokonce ohňostroj!  Byla to moc veselá pohádka a smíchu není  nikdy dost.

Budeme se těšit na další  pohádku. 

Číst dále »Divadlo Letadlo ve školce

Říjen ve školce

Věříte , že už uplynul další měsíc v novém školním roce? A dá se říct, že byl plný zážitků a také nečekaně sluníčka! To bylo moc moc příjemné.

Nejprve tu byly třídní schůzky, kde jsme s rodiči probrali různé problémy , nápady a názory, které nás nebo Vás trápí,  a to je prospěšné vždy. Dále proběhlo fotografování. Doufám, že budou rodiče spokojeni jako zatím pokaždé. Písničkové dopoledne se nám vydařilo, písniček už známe opravdu hodně a to je dobře, protože s písničkou je vždy veseleji!

Číst dále »Říjen ve školce

Květnové dění ve školce

Hurá léto! Konečně se můžeme vydat na hřiště, do lesa, na piknik……Stačí si vybrat.
V květnu proběhl zápis do naší školky.Už se moc těšíme na naše malé kluky a holky. Navštívili jsme také kláštereckou knihovnu. Téma bylo ,,Moje rodina“. Divili byste se, jak děti zajímaly příběhy z knih o rodině,,které byly moc vtipné.
Olympiáda se blíží, a tak stále trénujeme a to jak v areálu MŠ, tak i na fotbalovém hřišti. Držte nám palce!Číst dále »Květnové dění ve školce