Běh do vrchu v Kadani 9. 10. 2018

Naši běžci jsou neuvěřitelní. Sotva uběhlo pár dnů, kdy proběhli cílovou čáru přespolního běhu v Chomutově a už opět nedočkavě přešlapují v Kadani pod Svaťákem a připravují se na další náročný závod v „BĚHU DO VRCHU“. Ačkoli se vzdálenost 365 m nezdá příliš dlouhá, tak převýšení 85 m, které musí v co nejkratším čase zdolat je opravdu velmi náročné. Zkušenější běžci vyměnili tenisky za tretry nebo kopačky. Neodradilo nás ani dlouhé čekání, protože bylo příjemné počasí a běžci měli dost času si vše promyslet, seznámit se s tratí a popovídat s kamarády. Účast byla hojná. Závodili žáci obou stupňů školy v celkovém počtu 67 žáků, které přijeli podpořit rodiče i učitelé. Všem závodníkům děkujeme za reprezentaci školy a blahopřejeme ke zdolání tak náročného závodu.

 

fotogalerie

Komentáře nejsou povoleny.

Komentáře jsou vypnuté.

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory