První a druhé místo v okrese a čtyři individuální ocenění v atletickém trojboji

Dne 11. 10. 2018 se naše tři družstva zúčastnila atletického trojboje v Jirkově. V družstvu A, které nakonec obsadilo 1. místo (3307 bodů) před našim druhým družstvem „B“ (3196 bodů), nás reprezentovali: Jáchym Šťovíček, Adam Rejmann, Kateřina Konopková a Herta Hudáková. V druhém družstvu byli Aleš Zavadil, Luka Zeis, Jolana
Šťovíčková a Lenka Voglová. Obě naše družstva s přehledem převálcovala celý okres. Třetí družstvo ve složení. Michal Krčma, Martin Krčma, Dorka Kubová a Karolína Chlumská si jelo v klidu zazávodit a poměřit své síly s ostatními, ale na lepší než 8. místo jejich snaha bohužel nestačila.

Naše štafety byly suverénně nejrychlejší s časy 38,9 s a 39,5 s. Individuálního ocenění dosáhli a to 1. místo: Luca Zeis (940 bodů) a Kateřina Konopková (694 bodů), kteří získali nejvyšší počet bodů ze tří disciplín (50 metrů, hod míčkem a skok do dálky). Toto byl podzimní 0. ročník a první bude příští rok na jaře v Chomutově. Budeme se těšit, že naše děti své výkony zopakují, nebo dokonce i vylepší.

Všem děkujeme za vzornou reprezentaci.

fotogalerie

Atletický trojboj II.KAT TABULKY

Komentáře nejsou povoleny.

Komentáře jsou vypnuté.

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory