Halloween se blíží

Podzim se přihlásil plnou silou a s ním se blíží dušičkové období a hlavně Halloween. Takže nastal nejvyšší čas oprášit čarodějné hábity, koouzelné kotlíky a strašidelné kostýmy. Dýně si letos vydlabejte a ozdobte s nimi svou zahradu, soutěžit totiž budeme o nejstrašidelnější výzdobu zahrady či okna. Účastníci průvodu (vyrážíme 31.10.v 17 hodin od školy) se budou pozorně dívat a rozhodnou o té nejkrásnější a nejstrašidelnější zahradě. Abychom vás náhodou neminuli, tak se prosím přihlašte do středy do 12 hodin (stačí vzkázat po dítěti, či napsat na školu online p. Ševčíkové). To se bohužel týká jen těch, kteří bydlí v centrální části Perštejna. Ale průvod si užijeme všichni, tak už běžte oprášit strašidláceké kostýmy a zkontrolovat světýlka v lampionech!

Komentáře nejsou povoleny.

Komentáře jsou vypnuté.

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory