Čeps cup ve florbale

Dne 24. 10. 2018 se chlapci se 3., 4. a 5. třídy pokusili bojovat o okresního přeborníka v Čeps cupu. Cekem bylo sedm týmů a naše perštejnská škola byla nalosována do skupiny se třemi účastníky a jen vítěz měl právo bojovat v semifinále o postup do finále a následně o 1. místo v okrese. Naši žáci hráli velmi pěkně a první tým ve skupině ZŠ Duhová cesta Chomutov porazili 5:1 (střelci: Aleš Zavadil 3 branky a Jáchym Šťovíček 2 branky). Druhý zápas jsme měli obrovskou převahu, ale po našich chybách v obraně jsme dvakrát inkasovali. Naštěstí těsně před přestávkou chytrou střelou snížil Martin Krčma na 1:2, po přestávce se i trefil Jáchym Šťovíček a bylo srovnáno na 2:2. Naši kluci se tlačili dopředu, soupeře vysoko přestříleli, ale chudá produktivita byla po zásluze potrestána. 30 vteřin před koncem přišla opět hrubka v obraně a soupeř z Března nám dal pro něj vítězný gól. Tím jsme byli odsouzeni k boji pouze o 4. místo. V brance se pravidelně střídala Jolana Šťovíčková a Lenka Voglová.

V zápase o čtvrté místo jsme hráli proti Strupčicím a již jsme pravidelně točili tři „lajny“

(první trojka – Aleš Zavadil, Jáchym Šťovíček a Václav Wolf, druhá trojka – Luca Zeis, Adam Rejmann a Jaroslav Kulhánek a konečně třetí trojka Martin a Michal Krčma doplněni o Jana Čiháka). Soupeře jsme deklasovali 9:1. Střelci: Jáchym 3 branky, Michal krčma 2 branky a po jedné brance Jaroslav Kulhánek, Aleš Zavadil, Luca Zeis a Martin Krčma.

Komentáře nejsou povoleny.

Komentáře jsou vypnuté.

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory