Strašidelný večírek

O Halloweenu se v Perštejně zase děly věci! Před školou se sešly nejen všechny čarodějnice z okolí, ale také kostlivci, umrlci a vůbec všichni bubáci a strašidláci. A vyrazili jsme na obhlídku, abychom měli jasno, kde se letos nachází ta nestrašidelnější výzdoba. Nejdřív jsem se pořádně posilnili v pivovaru (sladkostmi, strašidla pivo nepijí!). Mezitím se úplně setmělo, takže jsme si mohli posvítit našimi světýlky. Všechny zahrady byly parádní, nezklamali tradiční účastníci Nezbedovi, Nečasovi, Huráňovi a Rejmannovi. Letos se k nim přidala i nazdobená okna u Bayerlových. Počasí parádní, procházka parádní, strašidel se naštěstí nikdo nebál, takže jsme si zase užili. O tom, kdo naši soutěž nakonec vyhraje, letos rozhodujete Vy v naší anketě na www stránkách. Tak zase za rok .

více strašidelných fotek

Komentáře nejsou povoleny.

Komentáře jsou vypnuté.

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory