NEBOJÁCNÍ DEVÁŤÁCI STRÁVILI HALLOWEENSKOU NOC VE ŠKOLE

 
Po loňské veleúspěšné přespávací akci jsme se rozhodli na Halloween přespat s deváťáky ve škole i letos. Večer jsme začali světýlkovým průvodem, během kterého jsme prošli téměř celý Perštejn. Chybět nemohly samozřejmě ani hry – už tradiční „fear factor“, při němž se se zavázanýma očima koštovalo chutné (třeba domácí nakládačky od Gvoždiáků) i méně chutné

(třeba sušené švestky) jídlo; zavázané oči byly zapotřebí ale při hře „haunted house“, kdy jeden odvážlivec přecházel z jednoho konce třídy na druhý přes překážky vytvořenými těly jeho spolužáků; zkoušeli jsme také pokořit světový rekord v nalepení co nejvyššího počtu „post-it papírků“ na obličej – světový rekord je 55 papírků za 60 sekund. My jsme skončili asi u 5. K halloweenské noci patří samozřejmě i promítání hororu – Kingovo IT z loňského roku bylo TO pravé. A pak už jsme šli do spacáků, kde jsme si hověli až do rána. A v noci jsme se báli jen maličko! 
 

 

 

Komentáře nejsou povoleny.

Komentáře jsou vypnuté.

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory