ŠKOLNÍ PŮDA NA HALLOWEEN OŽILA STRAŠIDLOHRAMI

Už jste někdy lovili pusou (bez pomoci rukou!) z lavoru plného krve oční bulvy? Doufáme, že všichni dospěláci jednotně teď odpověděli NE! :-) Ale jsme pyšní na to, že všechny naše děti na tuto otázku naopak hrdě odpoví ANO! 
Halloween jsme na půdě prožili s pravými halloweenskými hrami – balili jsme se do toaleťáků jako mumie, zkusili jsme si dýňový bowling,

během kterého jsme házeli dýně na strašlivé příšery (= pokreslené toaletní papíry), zahráli jsme si netvoří piškvorky s pavouky a šváby, vyrobili jsme si příšeru z papíru, luštili jsme anglické halloweenské křížovky a kvízy, závodili jsme ve fuku do očních bulv skrz brčko, po hmatu jsme se snažili přijít na to, který obsah tajemných misek byly oči, který prsty, uši, jazyky nebo mozek čarodějnic, a v neposlední řadě jsme zkusili právě variantu na tradiční „apple bobbing“, během kterého soutěžící loví na čas jen pomocí pusy v lavoru jablka. My, protože jsme nebojácní, jsme lovili oční bulvy (= růžičkové kapusty) v krvavé lázni (vodě s potravinářským barvivem). 
Na halloweenské půdě se vystřídala celá škola – 150 dětí! U každého stanoviště děti získaly razítko a pokud vše úspěšně zvládly, objevil se jim na konci na ruce z razítek nápis HALLOWEEN. Všichni stateční si také odnesli malou drobnost – někteří odcházeli zkrášleni tetovačkou, jiní zase upířími zuby. A celé to bylo STRAŠLIVÁCKY krásné! Děkujeme deváťákům za pomoc při obsluze jednotlivých stanovišť a všem dětem za báječnou atmosféru. 
Komentáře nejsou povoleny.

Komentáře jsou vypnuté.

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory