VÝTVARKA VENKU A S MOBILEM V RUCE

Během podzimu vyráželi naši osmáci a deváťáci během výtvarky ven a lovili fotky. Doslova lovili – zkusili jsme totiž něco, čemu se říká PHOTO SCAVENGER HUNT. Naše děti dostaly seznam věcí, které musí nafotit (třeba s něčím modrým, vonící ke květině, před odpadkovým košem, v co nejmenším prostoru

atd.), a pak se vydaly do perštejnských ulic lovit ty nejzajímavější záběry. Snažily se přitom myslet na kompozici, barevnost a obecnou kreativitu záběru. Možná jste naše děti potkali i Vy a říkali jste si, proč si dělají selfie s košem nebo pouličním osvětlením nebo proč stojí pod stromem a snaží se ten strom napodobit. Tak tohle byl ten důvod – výtvarka trochu jinak.

 

 
Komentáře nejsou povoleny.

Komentáře jsou vypnuté.

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory