Nádherný výsledek našich děvčat ve florbale v okresním kole

Dne 22. 11. 2018 se v kadaňské sportovní hale konalo okresní finále ve florbalu děvčat narozených 2005-2007. Naše družstvo ve složení: Jolana Šťovíčková, Lenka Voglová, Tereza Uhříčková, Kateřina Konopková (ročníky 2007 až 2009), Karolína Hlaváčková, Monika Menšíková a Eliška Bílková obsadilo úžasné 5. místo.

Naše děvčata, o dva roky mladší než většina děvčat soupeřících týmu, se neztratila a bojovala na maximum. Výsledky tomu odpovídají.

První zápas rozehrála děvčata výborně, ale bohužel nevstřelila gól, a tak jedna střela na naií branku rozhodla, že nad soupeřem ze ZŠ Rudolfa Koblice jsme prohráli 0:1. Druhý zápas jsme hráli 0:3 proti škole, která dosáhla na 2. místo v okrese (ZŠ Sluníčková Kadaň). Třetí zápas proti ZŠ a MŠ Březno jsme konečně vyhráli 1:0 šťastným gólem Elišky Bílkové. Čtvrtý zápas se ZŠ Školní Kadaň – prohra 1:2, kdy jsme si nechali utéct začátek zápasu a to bylo osudné. Gól vstřelila Jolana Šťovíčková. Pátý zápas proti Gymnáziu Kadaň jsme vyhráli nádhernou střelou Jolany Šťovíčkové 1:0 a konečně poslední zápas proti přeborníkům okresu ZŠ Na Podlesí jsme prohráli po vynikajícím výkonu celého týmu 0:2. Děvčata makala a dřela, ale ještě na starší soupeřky neměla. Tento turnaj byl pro ně přípravou na další tři roky. Budeme se těšit, že příští léta pro nás budou daleko lepší. Výkon našich děvčat tomu nasvědčuje.

fotogalerie

Komentáře nejsou povoleny.

Komentáře jsou vypnuté.

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory