Pomůžeme rozsvítit vánoční strom

Pilně trénujeme na páteční vystoupení, kterým se Vám pokusíme zpestřit tradiční Rozsvícení vánočního stromečku. Chystáme pro Vás několik koled tradičních a několik netradičních. Tak nás přijďte podpořit a poslechnout si nás – nejmenší školkáčci nastoupí v kostele v 16.10, velcí hned po nich v 16.30. Do profesionálů ze ZUŠ máme sice daleko, ale zpíváme s láskou a nadšením a vsadím se, že tak početný pěvecký sbor nemají v žádné obci. A pokud se Vám naše zpívání bude líbit, přijďte 20. prosince na vernisáž výstavy betlémů, kde Vám také zazpíváme, zarecitujeme a připravíme něco dobrého na zub. Pozvánku Vám včas doručíme. Do té doby Vám přejeme krásný Advent, hlavně pohodu, zdraví a dobrou náladu.

Komentáře nejsou povoleny.

Komentáře jsou vypnuté.

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory