Rozsvícení vánočního stromečku se vydařilo

Svátek sv. Ondřeje jsme v Perštejně oslavili velkolepě. Už dopoledne se parkoviště změnilo v adventní tržiště, kde to krásně vonělo a zářilo a lákalo k nákupu dobrůtek a adventních dekorací. I naše škola měla své zastoupení – učitelé se proměnili v prodavače vonících klobás, guláše, párků v rohlíku, čaje a dalšího občerstvení. Paní Valtrová nabízela vánoční dekorace, které společně s dětmi vyrobili v hodinách a odpoledne s nejmenšími školáky v družině. A od 5 hodin zněla z kostela hudba – nejprve své umění předvedli školkáčci a v půl šesté nastoupila v plné sestavě základka. Dva největší a nejkrásnější pěvecké sbory, doprovázené kytarami a flétnami, zazpívaly 3 tradiční lidové koledy a 3 vánoční písně (poněkud netradiční). Nebýt prapodivného počasí, tak by páteční odpoledne, zakončené ohňostrojem, nemělo chybu. Ale i tak jsme si užili a už se těšíme na Mikuláše a jeho doprovod a hlavně na Vánoce.

více fotografií a video

Komentáře nejsou povoleny.

Komentáře jsou vypnuté.

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory