Piškvorky

Dne 17. 1. 2019 proběhlo další klání o šampiona školy v roce 2019 a to v soutěži piškvorky.Účast druhého stupně naší školy, byla nevalná, pouze devět statečných se odhodlalo utkat v této krásné hře. Soutěžilo se na dvě porážky. 1. místo obsadila Veronika Káchová, 2. místo její sestra Eliška Káchová a na 3. místě skončila Lucie Kovačová. Další pořadí: Jan Hudák, Marie Pražáková, Ondřej Čečrdle, Martin Hodboď, Eva Pražáková a Marek Surý. Děkujeme všem za účast.

V 16:30 začalo toto klání pro první stupeň, a co se nestalo, do učebny zeměpisu se nahrnulo 38 žáků toužících po vítězství v piškvorkách. Vítězem může však být jen jeden a tím se stal neporažený Michal Krčma. Na 2. místě skončil s jednou porážkou Aleš Zavadil a na 3. místě s dvěma porážkami (prohrála po druhé jako poslední) Jolana Šťovíčková. Toto klání na dvě porážky trvalo dvě a půl hodiny. Všem gratulujeme za nasbírané body a bystrou mysl. Budeme se těšit na další soutěž v únoru a tou by to měl být šplh.

Komentáře nejsou povoleny.

Komentáře jsou vypnuté.

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory