Úspěšná reprezentace češtinářů

V pondělí 28.1.2019 se v chomutovském domě dětí Domeček konalo okresní kolo olympiády v českém jazyce. Naši školu reprezentovali vítězové školního kola – deváťáci Jan Hudák a Leona Hladíková. Soutěž má dvě části – gramatickou a slohovou. Téma slohové práce na 25 řádků pro letošek znělo: To jste nikdy nikde neviděli a neslyšeli… A bylo poměrně těžké. Naši bojovníci se s ním poprali statečně, stejně jako s testovými otázkami a skončili čestně kolem poloviny výledkové listiny (Honza na 17., Leonka na 21. místě ze 41 účastníků). Moc gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy. Jste skvělí a my jsme na vás pyšní!

Komentáře nejsou povoleny.

Komentáře jsou vypnuté.

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory