Menu
ZŠ a MŠ Perštejn
ZŠ a MŠPerštejn

Zoopark Chomutov

v mašince

Výlet dětí z MŠ do lesoparku

                           Školka v Lesoparku Chomutov

Dnešní slunečný den přišel jak na zavolanou. Dnes byl totiž dlouho plánovaný výlet za zvířátky do Lesoparku. Svezli jsme se mašinkou Amálkou po celém areálu, včetně statku, a to bychom bez téhle krásné mašinky nezvládli. Moc se nám také líbil výklad pana průvodce a samozřejmě zvířátka, která jsme viděli. Na hřišti jsme si po prohlídce udělali malý piknik. To byla velká radost! Děti si zaběhaly na hřišti a byl čas na návrat k autobusu. Ještě zamávání opičkám, pohoupání na lávce a hurá do školky na skvělé špagety.

Datum vložení: 6. 6. 2024 7:19
Datum poslední aktualizace: 6. 6. 2024 7:22
Autor: Kateřina Spurná

Mateřská škola

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Svátky

Svátek má Pavla

Zítra má svátek Zdeňka

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Je-li červen mírný, nebude v prosinci mráz silný.

Pranostika na akt. den

Na Deset tisíc rytířů desettisíckrát deset tisíc kapek.

Projekty


nahoru