Menu
ZŠ a MŠ Perštejn
ZŠ a MŠPerštejn

Rozloučení v keramickém kroužku

mlsání na poslední keramice

Závěr šk. roku i v keramické dílně

Pomalu končí školní rok a příští týden se konají i poslední hodiny v keramické dílně. Glazujeme a vypalujeme výrobky malých umělců "o sto šest" tak, aby si je všichni mohli  na konci června odnést domů. Za doměnu jsme byli společně mlsat na zmrzlině. V dalším školním roce se na nové umělce budeme opět těšit. Lákáme nejen na tvorbu z točírenské hlíny, ale i na odlévání hrnků či zvonků z licí hmoty. Několik povedených prací můžete vidět na fotografiích. Všem moc děkuji za spolupráci a nadšení při tvoření. Přeji pohodové a odpočinkové prázdniny. Spurná

Datum vložení: 8. 6. 2024 11:01
Datum poslední aktualizace: 8. 6. 2024 11:11
Autor: Kateřina Spurná

Základní škola

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Sfingy

Svátky

Svátek má Pavla

Zítra má svátek Zdeňka

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Červen studený - sedlák krčí rameny.

Pranostika na akt. den

Svatý Pavel z Noly zaplavuje štoly.

Projekty


nahoru