MATEMATICKÝ KLOKAN 2018

V pátek 16.3. se všichni žáci 2. až 9. třídy zúčastnili soutěže Matematický klokan. Kategorie Cvrček byla po žáky 2. a 3. třídy , kategorie Klokánek pro 4. a 5. třídu, kategorie Benjamín pro 6. a 7. třídu a kategorie Kadet byla určena žákům 8. a 9. třídy. V kategorii Cvrček zvítězil Kryštof Duchek (71 bodů),druhá byla Amálka Štechová (64 b.) a třetí místo obsadila Karolína Chlumská (59 b.).V kategorii Klokánek zvítězil Martin Krčma (91 bodů) , druhá byla Lenka Voglová (82 b.) a třetí byl Jaroslav Kulhánek (80 b.). v kategorii Benjamín zvítězila Denisa Plecitá (78 b.), druhý byl Martin Hodboď (73.b) a třetí byla Marie Pražáková (71 b.) V kategorii Kadet zvítězila Nikola Voldřichová (71 b.), druhé místo obsadil Matěj Huráň (63 b.) a třetí byl Rostislav Čečrdle. Nejúspěšnějším žákem se stal Martin Krčma s 91 body. Všem žákům gratulujeme.

Komentáře nejsou povoleny.

Komentáře jsou vypnuté.

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory