PRVNÍ PERŠTEJNSKÁ SPELLING BEE MÁ SVÉHO VÍTĚZE

Spelling bee je tradiční soutěž v hláskování, která získala svého prvního vítěze v USA v r. 1925. V Perštejně jsme ji letos zkusili uspořádat pro část čtvrťáků a páťáky poprvé – po dobu 3 týdnů hláskovaly děti celkem 20 poměrně obtížných slov. A dnes jsme vyhlásili 3 nejlepší: na 3. místě se s počtem 17 bodů umístil Jára Kulhánek2. místo obsadili s 18 body Aleš Zavadil a Jiří Zavadil a na 1. místě byl s počtem 19 bodů čtvrťák  Honzík Votruba.

Všichni, kteří si stoupli „na bednu“ (nebo v našem případě židle a lavici), získali medaili odpovídající jejich umístění a malý dárek. Gratulujeme!

 

 

Komentáře nejsou povoleny.

Komentáře jsou vypnuté.

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory