I VE TŘECH SE DÁ ZAHRÁT DOBRÉ ANGLICKÉ DIVADLO

Naši milí sedmáci, osmáci a pár deváťáků vyrazilo ve čtvrtek 12. dubna do Chomutova na anglické představení PETER BLACK 3. Nebylo nás tolik, aby se vyplatilo objednání autobusu, a tak jsme si z toho udělali celodenní výlet vlakem – a byla to paráda. Ráno u vlaku měli mnozí ještě nerozlepená víčka, ale v Chomutově se při rozchodu v

obchoďáku rozlepily oči všem a nakupovali se drobnosti, radosti, knížky i boty. Na desátou hodinu jsme dorazili do divadla, kde už plný sál čekal na představení o Peteru Blackovi – klukovi, který zdědil obrovské rodinné sídlo, ale aby si ho mohl nechat, musel ho opravit a zřídit v něm komunitní centrum. Tři herci zvládli celkem asi 12 rolí a většina představení (zhruba 95%) byla v angličtině, což byl hlavní důvod, proč jsme se do okresního města vydali. V představení bylo i pár povedených fórků, naše děti se bavily a navíc se chovaly skvěle – oproti ostatním dětem v publiku, které neustále vyrušovaly, bavily se nebo odcházely ze sálu. Byl to fajn pocit: vědět, že na naše žáky můžeme být pyšní a že se na ně můžeme spolehnout. Po představení už jsme zase pádili na vlak zpátky do Perštejna, na oběd a domů. 

 

Komentáře nejsou povoleny.

Komentáře jsou vypnuté.

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory