ZŠ a MŠ Perštejn
ZŠ a MŠPerštejn

Informace pro ZŠ

Informace pro rodiče dětí ZŠ

Podmínkou účasti na školním stravování je odevzdání čitelně vyplněné přihlášky a zakoupení čipu.

Cena čipu je 50,– Kč. Čip se hradí hotově v kanceláři školy. Pokud se neztratí či nezničí, bude platný po celou dobu stravování. Po ukončení stravování se za vrácený čip vrátí celá záloha.

V případě ztráty čipu je nutné tuto skutečnost nahlásit ve školní jídelně- záloha propadá a strávník si musí zakoupit nový čin. Starý čip bude zablokován!

Výdej obědů (pokud není zkrácena výuka) je v době od 11.30 do 14.00.

Stravu je nutné odhlásit a přihlásit den předem nebo nejpozději do 8.00 hodin daného dne.

Odhlašovat a přihlašovat žáky

• na telefonním čísle: 474 394 121
  • v kanceláři školy u Jany Ondráčkové – e-mail: ondracek.jana@seznam.cz

Rodiče nemocného dítěte musí odhlásit oběd. Neodhlášené obědy propadají bez náhrady. První den nemoci je možné vydat oběd do jídlonosičů. Výdej do jídlonosičů každý potvrdí podpisem a časem výdeje. V dalších dnech nepřítomnosti dítěte nelze obědy odebírat. V souladu s legislativou upravující školní stravování musí být obědy odhlášeny.

Cena oběda

• 7–10 let: 26,– Kč
  • 11–14 let: 29,– Kč
  • 15 let: 32,– Kč

Způsob hrazení stravného

Bankovním převodem na účet školy 109561135/0300 vždy do 15. v měsíci na měsíc následující.

Zálohy

• 1.–4. třída: 550,– Kč
  • 5.–8. třída: 610,– Kč
  • 9. třída: 680,– Kč

Vaše platby musejí být na účtu školy nejpozději do 15. dne v měsíci na měsíc následující, jinak Vaše dítě nedostane oběd. Variabilní symbol je evidenční číslo strávníka, které se dovíte v kanceláři školy. Do zprávy pro příjemce uvádějte příjmení strávníka a třídu (Novák Jan – 2.).

Stravné bude vyúčtováno 1x za školní rok (v červenci nebo v srpnu – termín bude upřesněn) – přeplatky Vám budou zaslány na účet, z kterého platby přicházejí.

Přihláška ke stravování

Prihlaska-ke-stravovani-pro-zaky-ZS-3.doc
Typ souboru: DOC dokument, Velikost: 49 kB

Měděnec

Svátky

Svátek má Ctibor

Státní svátky a významné dny na dnešek:

• Den Evropy

Zítra má svátek Blažena

Májová kapka platí dukát.

Sníh v máji - hodně trávy.