Menu
ZŠ a MŠ Perštejn
ZŠ a MŠPerštejn

Basketbal trojic

Výsledky

BasketbaL trojic -součást Šampiona školy

Soutěž do Šampiona školy

Basketbal trojic

Dne 26. 3. 2024 proběhl turnaj v basketbalu trojic. Zápasy to byly urputné a někdy i nervy drásající. Vítězně nakonec skončilo družstvo ve složení Michal Krčma, Adéla Nečasová a David Kulhánek. A to pouze o jeden jediný bod před Ondřejem Voglem, Adamem Kulhánkem a Isabelou Čiperovou. Překvapením bylo třetí místo Matěje Nezbedy a Kateřiny Alex Kaňkové, kterým se nedostavil jeden hráč.  Hráli tedy jen dva a i tak zvládli v turnaji, který se hrál systémem každý s každým v délce 5 min/zápas dát 18 bodů. Všechny výsledky najdete v tabulce včetně počtu vstřelených bodů. Nejlepšími střelci byli se stejným počtem bodů Michal Krčma a Ondřej Vogl.Výsledky

Datum vložení: 27. 3. 2024 12:20
Datum poslední aktualizace: 27. 3. 2024 12:46
Autor: Josef Patík

Základní škola

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Měděnec

Svátky

Svátek má Pavla

Zítra má svátek Zdeňka

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

V červnu deštivo a chladno způsobí rok neúrodný snadno.

Pranostika na akt. den

Červnová bouřka má krátké trvání.

Projekty


nahoru