Menu
ZŠ a MŠ Perštejn
ZŠ a MŠPerštejn

Beseda - finanční gramotnost

8. na besedě

Beseda - finanční gramotnost pro 7., 8. a 9.

Beseda o finanční gramotnosti
Žáci 7., 8. a 9. třídy se v uplynulých dnech zúčastnili besedy na téma Finanční gramotnost. Navštívili nás odborníci na finance a s dětmi pohovořili například o tom, co znamená příjem, rozpočet, pojištění, úspory. Sestavili si také imaginární rozpočet průměrné české rodiny a vyhodnotili, jak by takový rozpočet vystačil. Naši malí odborníci byli aktivní, šikovní a chváleni, jak mnoho vědí o světě financí.
Datum vložení: 22. 3. 2024 6:50
Datum poslední aktualizace: 22. 3. 2024 11:56
Autor: Roman Chocholáček

Základní škola

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Svátky

Svátek má Jana

Státní svátky a významné dny na dnešek:

  • Evropský den národních parků

Zítra má svátek Viola

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Kdo se v máji ožení, přivodí si soužení.

Pranostika na akt. den

Suchý květen - suchý rok.

Projekty


nahoru