Menu
ZŠ a MŠ Perštejn
ZŠ a MŠPerštejn

Beseda se spisovatelkou

Beseda se spisovatelkou

spisovatelka Lenka Samcová

Ve středu 17. 4. nás v přístavbě navštívila paní spisovatelka Lenka Samcová a představila nám své knihy. Jednu z nich nám blíže představila - Nový kamarád/ka. Šlo o tzv. "gamebooky", na které se paní Samcová specializuje, a je to vlastně kniha psaná na míru, přímo pro jednotlivého čtenáře. To se dětem moc líbilo. Byly překvapené, že slyší příběh o svém spolužákovi a jeho nejlepším kamarádovi, že postavy z knihy znají, i jejich tajemství, přání, oblíbené hračky, jídlo, činnosti, atd.

Pokud by vás takový "gamebook" zajímal, neváhejte kontaktovat L. Samcovou, www.radostzecteni.cz

Datum vložení: 17. 4. 2024 16:26
Datum poslední aktualizace: 18. 4. 2024 6:53
Autor: Kateřina Spurná

Základní škola

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Rájov

Svátky

Svátek má Jana

Státní svátky a významné dny na dnešek:

  • Evropský den národních parků

Zítra má svátek Viola

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Májová vlažička - naroste travička, májový deštíček - poroste chlebíček.

Pranostika na akt. den

Suchý květen - suchý rok.

Projekty


nahoru