Menu
ZŠ a MŠ Perštejn
ZŠ a MŠPerštejn

Cyklistický výlet

Cyklistický výlet

Cyklistický výlet

Minulý týden jsme se se šestou třídou vydali na cyklistický výlet, který byl součástí dopravní výuky. Trasa byla naplánována, aby byla bezpečná a zároveň zajímavá. Celkově jsme ujeli 15 kilometrů, což bylo pro mnohé z nás skvělou příležitostí, jak si ověřit své cyklistické dovednosti v reálném prostředí. 

Zhruba v polovině trasy jsme si udělali zastávku, kde jsme si všichni pochutnali na zmrzlině. Tato část výletu byla rozhodně jedním z nejpříjemnějších momentů dne. 

Tento výlet nebyl jen skvělou příležitostí k praktickému procvičení našich cyklistických schopností, ale také nás naučil důležitosti týmové spolupráce a vzájemné podpory. Byla to výborná zkušenost, která nám připomněla, jak důležité je dodržovat bezpečnostní pravidla na silnicích, a zároveň jsme si užili krásný den venku.

Přílohy

Video z výletu

IMG_0.MOV
Typ souboru: MOV, Velikost: 7,93 MB
Datum vložení: 3. 6. 2024 6:51
Datum poslední aktualizace: 3. 6. 2024 6:53
Autor: Helena Konopková

Základní škola

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Svátky

Svátek má Pavla

Zítra má svátek Zdeňka

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Je-li červen mírný, nebude v prosinci mráz silný.

Pranostika na akt. den

Na Deset tisíc rytířů desettisíckrát deset tisíc kapek.

Projekty


nahoru