Menu
ZŠ a MŠ Perštejn
ZŠ a MŠPerštejn

Den Země - 4. a 5.

Den Země - 4. a 5.

Čtvrtá a pátá třída

Tak jsme si na Den Země opět připomněli, jak krásný ten kus země kolem našeho Perštejna máme. I přes chladné počasí, které nás celou cestu doprovázelo, jsme ocenili výhledy na zasněžené krušné kopečky a o to více sluníčko po návratu do údolí. Děti byly skvělé, šlapaly, sbíraly, hrály šiškovanou a soutěžily o největší úlovek do odpadkového pytle:-). Děti, díky, byl to s vámi super výlet.

Vaše paní učitelky 4. a 5. třídy.

Datum vložení: 23. 4. 2024 7:42
Datum poslední aktualizace: 23. 4. 2024 7:43
Autor: kolektiv

Základní škola

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Klášterec

Svátky

Svátek má Ivo

Státní svátky a významné dny na dnešek:

  • Den památky obětí nemoci AIDS

Zítra má svátek Zbyšek

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Májová kapka platí dukát.

Pranostika na akt. den

Přišel Petr Celestýn - mohou se již okurky sadit ven.

Projekty


nahoru